Simeon és Anna Nyugdíjas Egyesület és 2. féléves programja

KEDVES KATOLIKUS HÁZASPÁROK, NŐK ÉS FÉRFIAK!

A Simeon és Anna Nyugdíjas Egyesület szeretettel vár minden nyugdíjas korú férfit és nőt akik szeretnének hitet és értéket hordozó  közösséghez tartozni. Minden héten csütörtökön délután 15 –órától vannak a közösségi programjaink.

A foglalkozások 15 órakor a templomban imával kezdődik, ezt követően megyünk át a hittan terembe.

Amit kínálunk: színvonalas előadások hitről, életről, családról, múzeumok és kiállítások látogatása, kirándulások, a megye és a régió nevezetességének megtekintése, a városi és a megyei nyugdíjas szövetség programjaiba is bekapcsolódunk,  illetve más értékeket képviselő programok.

A mai világ közömbössége igen sok veszélyt rejt magában az idősek és az egyedül élők számára. Mindezek elkerüléséhez szakemberek előadások keretében adnak tanácsot, útmutatót.

Gyere közénk, ne csak a templomban találkozzunk, legyen közvetlenebb kapcsolatod egy közösséggel, akik e te hited szerint élik napjaikat. Éld meg tartalmasan a nyugdíjas éveidet.

Szeretettel várunk az egyesület nevében:

Puskásné Majoros Ilona

elnök