Hirdetés 2017-07-02

Hétköznapokon szokott rendet tartunk.

Vasárnap is szokott rendet tartunk.

Csütörtöktől vasárnapig Oláh Miklós atya tart lelkigyakorlatot  Szent Atanáz Főiskolán. Kezdés 8 órakor a kápolnában végzett Szent Liturgiával. Mindenkit szeretettel hív!

Július-augusztus hónapban az irodai szolgálat 9-12 óra között lesz, délután telefonon elérhető ügyeletes lesz.

Hirdetés 2017-06-25

Hétköznapokon szokott rendet tartunk.

Csütörtökön szent Péter és Szent Pál főapostolok ünnepe lesz. Rendes vasárnapi rendet tartunk.

Vasárnap is szokott rendet tartunk. A 10 órai Szent Liturgiában az újszentelt Erdei Tamás atya primiciája lesz.

Tábort hirdetünk a középiskolások részére június 30-július 3- ig. Helyszín: Tokaj. Részt vételi díj 10.000 Ft/ fő. Jelentkezés Csaba atyánál.

Hirdetés 2017-06-18

Hétköznapokon szokott rendet tartunk

Szombaton Keresztelő Szent János születésének ünnepe lesz. Szokott vasárnapi rend szerint lesz.

Vasárnap is szokott rendet tartunk.

A 8h30-as Szt. Liturgiában búcsúzik Csaba atya, a 10h-i Liturgiában pedig a parókus atya búcsúzik az egyházközségtől, szeretettel hívnak mindenkit.

Hirdetés 2017-06-11

Hétfőn felnőtt hittan, lesz parókus atyával.

csütörtökön 18.30.kor képviselő testületi ülés lesz, kérjük a tagok megjelenését.

Szombaton 9.00 órától A Szent Miklós Általános Iskola ballagási Szent Liturgiája lesz, szeretettel hívjuk a híveket is.

Vasárnap a római katolikus testvérek Úr napját tartják,a körmenet a 9 órai Szentmise után lesz, melyre minket is szeretettel hívnak.

Hirdetés 2017-06-04

Hétfőn, Pünkösd második napján, a Szentháromság ünnepén szokott vasárnapi rendet tartunk.

A többi hétköznap  szokott  istentiszteleti rendet tartunk.

Hétfőn nem lesz felnőtt hittan.

Pénteken szabad hét miatt nincs böjt, szokott időben ifi klub.

Szombaton Máriapócsi Futó Zarándoklat rendezvény lesz, melyre szeretettel hívnak mindnyájunkat. Részletek a plakáton olvashatók.

Hirdetés 2017-05-28

Hétköznapokon  szokott  istentiszteleti rendet tartunk, szerdáig ¾ 5 órakor Parakliszt végzünk.

Hétfőn este felnőtt hittan lesz.

Pénteken szokott időben ifi klub.

Szombaton az 5. halottak szombati megemlékezés lesz a 8 órai szent liturgiában.

Ugyancsak szombaton 17.00 órakor az evangélikus templomban jótékonysági koncert lesz. Részletek a plakáton olvashatók.