1. Mint már korábban hirdettük, Székesegyházunk középső harangját, melyet a második világháború idején rekviráltak el pótolni szeretnénk, amire továbbra is kérjük a kedves testvérek nagylelkű támogatását. Köszönjük minden eddigi adományozónak a nagylelkű adományait.

2. Akik átutalással egyszerűbben tudják eljuttatni erre szánt adományaikat, azok megtehetik az egyházközség számlájára, vagy az egyházközségünk támogatását szolgáló Szent Tamás Alapítvány számlájára való közvetlen utalással is. Csak az átutaláson, a közlemény rovatban ne felejtsék feltüntetni, hogy „Székesegyház harangjára” szól az adomány. A számlaszámok lejegyezhetők, vagy lefényképezhetők hátul a hirdető táblán, vagy a székesegyház honlapján.

A „Nyíregyházi Görögkatolikus Parókia” számlaszáma: 11100702-19860943-36000001       

A „Szent Tamás Alapítvány” számlaszáma: 11100702-18792124-10000001

3. Megjelent a Görögkatolikus Szemle legújabb száma. Az újságos asztalnál megvásárolható.

Istentől áldott vasárnapot kívánunk minden kedves testvérünknek!