Jövő héten, szeptember 14-én, csütörtökön a Szent Kereszt Felmagasztalásának az ünnepe lesz, a szertartásokat a szokott ünnepi rend szerint végezzük.

Az egyházközségi iroda munkanapokon a nyár elmúltával délutánonként is nyitva van. A nyitvatartási idő de. 9-12 óráig tart, du. pedig 15-től 17 óráig.

Szeretettel várjuk a 4. osztályos, vagy annál idősebb elsőáldozásra készülő gyerekek jelentkezését! A jelentkezést egy erre a célra készült nyomtatvány segítségével lehet megtenni, ilyen lapot a sekrestyében, vagy egyházközségi irodában is lehet kérni, és ugyanitt leadni. Mához egy hétre, szeptember 17-én, a 10. órakor kezdődő Szent Liturgia után tartunk tájékoztatást a kedves szülőknek a felkészüléssel kapcsolatos tudnivalókról az egyházközségi hittanteremben.

Mindenkinek szép vasárnapot kívánunk!