1. Október hónapban hétköznapokon az esti fél hatos Szent Liturgia után a parakliszt fogjuk imádkozni az Istenszülő Szűz Mária köszöntésére.
  2. Október hónaptól minden héten a következő programokra várjuk a kedves Testvéreket:
  • Hétfőn az esti Szent Liturgia után, negyed héttől felnőtt hittanra.
  • Kedden a fiatal felnőttek – dolgozók, egyetemisták és főiskolások számára szervezünk hittant este 7 órától.
  • Csütörtökön este 6-tól egy “Család kurzus” elnevezésű előadás – és beszélgetéssorozatot indítunk a parókia hittantermében, mentálhigiénés szemléletű előadásokat hallhatunk az emberről, párkapcsolatról, házasságról, a családról. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
  • Pénteken este 5 órától az ifis-korosztályt (gimnazistákat) várjuk foglalkozásra.
  1. A lelki programok mellett szeretnénk lehetőséget teremteni a testi felüdülésre, ezért egyházközségünk (elsősorban férfi) tagjai számára foci alkalmakat szeretnénk biztosítani. Ezzel kapcsolatban érdeklődni káplán atyánál lehet.