Szeretettel hirdetjük a Kedves Testvéreknek a következőket:

  1. Jövő héten nagyhét következik, a nagyhét és a húsvét szertartási rendje megtalálható a faliújságon. Nagyhét minden napján reggel 7 és este 5 órától szertartás lesz a templomban. A nagyhétfői előszenteltek liturgiáját Dr. Orosz Atanáz püspök atya végzi. Nagycsütörtökön a Szent Bazil Liturgia a lábmosás szertartásával de. 10. órakor fog kezdődni, Szocska Ábel kormányzó atya vezetésével és az egyházmegye összes papjának jelenlétével. Ugyancsak Ábel Kormányzó atya végzi a húsvét vasárnapi 10. órakor kezdődő Szent Liturgiát. Természetesen az összes többi imádságra is szeretettel várjuk a kedves testvéreket! Hogy a húsvéti szentgyónását még az ünnep előtt mindenki elvégezhesse, minden szertartás alatt gyónási lehetőséget is biztosítunk a Kedves Testvérek számára.
  2. A péntek esti sírbatételi vecsernye után egészen a feltámadásig virrasztás lesz templomunkban a Szentsírnál, melyre szeretetettel várjuk a feliratkozókat az újságos asztalon elhelyezett listára.
  3. Parókiális hittanokat a nagyhéten nem tartunk.
  4. A csíksomlyói búcsúba van még egy néhány hely a buszon, szeretettel várjuk a jelentkezőket.
  5. Szeretettel fogadjuk, és egyben köszönjük a húsvéti virágokra szánt jószívű adományokat.