Szeretettel hirdetjük a Kedves Testvéreknek a következőket:

  1. A csíksomlyói búcsúba még mindig várjuk szeretettel a jelentkezőket.
  2. Jövő héten a szokott hittanokra is szeretettel várjuk a kedves testvéreket.
  3. Az egyházközség költségvetése és zárszámadása elkészült, az irodában lehetőséget biztosítunk bárki számára ennek áttekintésére.
  4. Idén is lesz városi keresztút, március 24-én, melyre nagy szeretettel hívják és várják a Kedves Testvéreket a szervezők. A szokásokhoz híven, a Széchenyi utcai Főegyházmegyei Papi Szociális Otthon Szent Antal-kápolnájából indul a liturgikus menet 14.00 órakor. Az útvonal a szokásos és a köztemető ravatalozójában ér vé A szokott módon a keresztútba a mi templomunk is bekapcsolódik.
  5. Két hét múlva húsvét lesz, szeretettel fogadjuk a húsvéti virágokra szánt jószívű adományokat.
  6. A virágvasárnapi barkaszentelésre is szeretettel várjuk a Kedves Testvérek „barkafelajánlásait”.