Szeretettel hirdetjük a Kedves Testvéreknek a következőket:

  1. Jövő héten, csütörtökön, április 19-én, papi rekollekció lesz Nyíregyházán, ezért az esti vecsernyét most du. fél 5-től végezzük templomunkban egyházmegyénk papjaival, szeretettel várjuk a kedves testvéreket is erre a vecsernyére!
  2. Jövő héten várjuk a kedves testvéreket a szokott hittanokra, hétfőn felnőtt-hittanra, kedden a főiskolás, fiatal dolgozók hittanára, csütörtökön viszont a családkurzus most elmarad.
  3. Idén az elsőáldozás Pünkösd utáni vasárnapon lesz, május 28-án, a 10. órakor kezdődő Szent Liturgia keretében. Jövő vasárnap de. 9. órára szeretettel várjuk az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleit egy megbeszélésre a parókia hittantermébe!
  4. Ebben az évben is lesz a gyermekek számára napközis tábor a parókiánkon, sőt reményeink szerint egy elutazós tábor is az esperesi kerületünk szervezésében, a részleteket hamarosan hirdetjük.