1. Jövő héten szeretettel várjuk a kedves testvéreket a szokott hittanokra.
  2. Holnap kezdődik az apostolfejedelmek ünnepét megelőző böjti időszak.
  3. Június 3-ára, vasárnap du. biciklis kirándulást szervezünk Tokajba, szeretettel várjuk a jelentkezéseket az egyházközség papjainál.
  4. Június 9-én Máriapócson futózarándoklat lesz, a részvételre jelentkezni az interneten keresztül lehet, a faliújságon található elérhetőségen.
  5. Idén is lesz napközis tábor egyházközségünkben június 18 és 22. között, a részvételi díj 7000. Ft gyerekenként.
  6. Idén is lesz Görögtűz Tábor Hajdúdorogon, június 25-30. között, felső tagozatos gyerekek számára. A részvételi díj 13.000.- Ft, nagycsaládosok esetében 11.000.- Ft/fő. Jelentkezni a parókián lehet.
  7. A Szent Simeon és Anna nyugdíjas egyesület június 7-re, Tarpa- Tákos – Csaroda – Lónya uticéllal kirándulást szervez. A részvételi díj 5.000. Ft, ami tartalmazza a busz útiköltségét, a belépők, valamint az ebéd árát is. Jelentkezni a sekrestyében, vagy az egyházközségi irodában a részvételi díj befizetésével, név és telefonszám megadásával lehetséges. Minden érdeklődőt szeretettel várunk.