Szeretettel hirdetjük a Kedves Testvéreknek a következőket:

1. Ma du. biciklis kirándulásra indulunk Tokajba. Szeretettel várjuk a tekerni vágyó kicsiket és nagyokat. 14 órakor Parakliszt imádkozunk a templomban, majd közösen indulunk úti célunk felé. Lesz kísérő kocsi is, mely haza is szállítja a kerékpárokat.
  2. Idén is lesz napközis tábor egyházközségünkben június 18 és 22. között, a részvételi díj 7000. Ft gyerekenként.
  3. Jövő hét szombaton, június 9-én Máriapócson futózarándoklat lesz, a részvételre jelentkezni az interneten keresztül lehet, a faliújságon található elérhetőségen.
  4. Idén is lesz Görögtűz Tábor Hajdúdorogon, június 25-30. között, felső tagozatos gyerekek számára. A részvételi díj 13.000.- Ft, nagycsaládosok esetében 11.000.- Ft/fő. Jelentkezni a parókián lehet.