Szeretettel hirdetjük a kedves testvéreknek a következőket:

  1. Jövő héten, november 8-án, csütörtökön, Szent Mihály főangyal és az összes mennyei erők ünnepe lesz, a szertartásokat a szokott ünnepi rend szerint végezzük.
  2. Szeretettel hívjuk a Kedves Testvéreket a jövő heti közösségi alkalmainkra is: hétfőn felnőtt hittan és családcsoport, ezen a héten kivételesen szerdán várjuk a fiatal felnőtteket, csütörtökön pedig férfi klub is lesz 18 órától.
  3. Idén is szeretnénk közösen adventi koszorút készíteni. Erre az alkalomra jövő hét szombaton, 15 órától várunk mindenkit. A koszorú anyagára 1000 forintba kerül. Jelentkezni lehet parókus atyánál, vagy az egyházközség lelkipásztorainál csütörtök 20 óráig, hogy a szükséges hozzávalókat még időben beszerezhessük!
  4. November 9-én pénteken Rally verseny lesz a városban. Ez annyiban érint bennünket, hogy a belvárosi útlezárások érintik templomunkat is. Az esti Liturgiára érkezők így csak a Szent Miklós és az Hősök tere felől , a templomudvaron keresztül tudnak csak a templomba eljutni.

(a Bercsényi, Bethlen G. utca járdaszakaszai is teljesen zártak lesznek egészen az Országzászló térig)

gyorsasági rally 2 gyorsasági rally 1