Szeretettel hirdetjük a kedves testvéreknek a következőket:

  1. Vízkereszt ünnepéhez szervesen kapcsolódik az a szép hagyomány, hogy otthonainkat is megszenteljük. Kérjük, hogy aki szeretné, hogy a lakóházát megszenteljük, a sekrestyében vagy az egyházközségi irodában, vagy az újságos asztalon elhelyezett listát használva szíveskedjék a nevét, címét és telefonszámát megadva feliratkozni!
  2. Megjelent Görögkatolikus Egyházunk színes magazinjának, a Szemlélet magazinnak legújabb száma, mely az újságos asztalon és a sekrestyében megtalálható.
  3. A 2019. évtől változnak az egyházi szertartások (Liturgia, temetés, esketés, stb.) stóladíjai. Ezekről a faliújságon, a sekrestyében és egyházközségi irodánkban kihelyezett értesítőkről tudnak a Kedves Testvérek bővebben tájékozódni.
  4. Hálásan köszönjük a kedves testvéreknek azokat az adományokat és egyházfenntartási befizetéseket, amelyekkel ebben az évben is segítették parókiánk működését.