Feltámadt Krisztus! Valóban Feltámadt!

1.      Jövő héten szeretettel várjuk a kedves testvéreket hétköznapi hittanokra.

2.  Jövő hét szerda, május 1. munkaszüneti nap, ezen a napon az egyházközségi iroda is zárva tart.

3. Jövő héten, pénteken, május 3-án a Szent Miklós Gimnázium ballagási ünnepsége miatt az esti Sz. Liturgia 18. órakor fog kezdődni.

4. Szintén jövő héten pénteken, május 3-án, 18. órától a Kodály iskolában ortodox húsvéti koncertet ad a Szent Efrém férfikar és a világhírű moszkvai Doros kvintett, részletek a faliújságon olvashatóak.

4. A Joákim és Anna nyugdíjas klub kirándulást szervez ez év augusztus 26-29. között Szigligetre, a részvételi díj 27.500. Ft, amely tartalmazza az utazás, szállás és étkezés költségét is, bővebb információk a faliújságon olvashatóak! Szeretettel várják a jelentkezéseket!

5.      Az adóbevallások ideje is követezik, kérjük, hogy a személyi jövedelemadó felajánlható 1%-ával a Katolikus Egyházat legyenek szívesek támogatni a 0011 –es technikai szám megadásával, egy másik, civil szervezetek számára adható 1%-al pedig egyházközségünk alapítványát, a Szent Tamás Alapítványt legyenek kedvesek támogatni!