1. Egyházmegyénk gyűjtést hirdet nehéz sorsú gyermekek iskolakezdésének támogatására, kidobásra szánt író- rajzeszközöket, iskola- és tanszereket, sportolásra alkalmas öltözéket, kellékeket várunk. Kérjük, aki teheti, otthon és ismerősei körben gyűjtse össze ezeket és az egyházközségi irodába, vagy a sekrestyébe szíveskedjék behozni, mi pedig ezeket a rászorulók számára továbbítjuk. Az adományokat jövő héttel bezárólag várjuk, és köszönjük az eddigi felajánlásokat!

2. Jövő héten, kedden, augusztus 20-án Államalapító Szent István királyunk ünnepét tartjuk, a hétköznapi ünnepi rend szerint végezzük a szertartások: 6:30-Liturgia; 8:45-Utrenye; 10:00-Liturgia; 17:30-Liturgia majd vecsernye. A 10 órakor kezdődő Szent Liturgia végén kenyérszentelést tartunk.

3. A hosszú hétvégén az egyházközségi iroda zárva tart, sürgős esetben telefonon vagyunk elérhetőek.

4. Közeledik a szeptember és vele az új tanév is, szeptember 1-én, vasárnap, a fél 9-es és a 10-es Szent Liturgia végén szeretnénk megáldani az iskolás gyermekeket, ezzel is kérve, hogy a Jóisten áldása kísérje őket az új tanévben is!