1. November 1-én, jövő héten, pénteken az Északi Temető fő ravatalozójánál Parasztászt fogunk imádkozni elhunytjainkért 16 órától, majd az esti fél 6-os Szent Liturgiát elhunytjainkért ajánljuk fel. Aki szeretné, hogy elhunytjairól megemlékezzünk, kérjük, hogy az egyházközségi irodában, vagy a sekrestyében legyen kedves feliratkozni.

2.  Ezen a napon, november 1-én, pénteken, az iroda zárva tart.

3. Jövő héten a csütörtöki felnőtt hittan, és a jövő vasárnapi elsőáldozók felkészítő hittanja elmarad.

4. Az október elmúltával ismét vecsernyét fogunk végezni az esti Szent Liturgiák után jövő hét péntektől.

5. (Ahol van gyerek) Biztatjuk a Szent Liturgián résztvevő gyerekeket, hogy bátran jöjjenek ministrálni, az oltár mellett szolgálni szép és megtisztelő feladat, és szeretettel várjuk erre a gyermekeket!