1. Holnap, január 6-án, hétfőn Vízkereszt ünnepét tartjuk. Ma este az ünnepre készülve 18.30-tól előesti vecsernyét végzünk nagy vízszenteléssel, majd közvetlen utána a nagyesti zsolozsmát imádkozzuk lítiával. Holnap pedig, az ünnep napján a hétköznapi ünnepi rend szerint végezzük a szertartásokat, reggel 6.30-tól, 10. órától és este 17.30-tól végzünk Szent Liturgiát, az utrenyét a 10-es Sz. Liturgia előtt ¾ 9-től kezdjük, és a 10. órai Szent Litugia végén elvégezzük a nagy vízszentelés szertartását.

2. Vízkereszt táján meg szoktuk szentelni a lakóházakat is, kérjük, hogy aki szeretné, hogy az otthonát megszenteljük, az újságos asztalra kitett lapon szíveskedjék a nevét, címét és telefonszámát megadva feliratkozni, vagy a sekrestyében illetve az egyházközségi irodában ugyanezt megtenni!

3. Holnap, január 6-án az egyházközségi iroda zárva tart, de keddtől a megszokott rend szerint lesz a nyitvatartás.

4. Csütörtökön a megszokott rend szerint várjuk a kedves testvéreket a szokott egyházközségi csoportokba, lesz nyugdíjas klub, felnőtt hittan és ifi-hittan is.

5. Minden kedves testvérünknek Istentől megáldott boldog új évet kívánunk!