1. Amint láthatjuk is már, elkezdődött a Székesegyház héjazatának és külső burkolatának felújítása. Az egyházközségi Iroda a szokott rendel nyitva tart, viszont az udvar munkaterület, ezért a felújítás végéig az udvaron sem átjárni sem parkolni nem szabad.

2. Aki még nem rendelkezett idén a személyi jövedelemadója 1 + 1 %-ával, kérjük, hogy támogassa a Magyar Katolikus Egyházat a 0011 technikai szám feltüntetésével, valamint a templomunk és egyházközségünk felújítását és programjait és támogató Szent Tamás Alapítványt, amelynek adószáma: 19860943-1-15. Ezek a számok a faliújságon is megtalálhatók, lefényképezhetők és elmenthetők.

3. A Jövő héten, áldozócsütörtökön, Urunk mennybemenetelének ünnepét tartjuk a köznapi rend szerint. Fél 7-kor, 10 órakor és este fél hatkor lesznek szent liturgiák. Az utrenye most 7.15-kor kezdődik, mert utána fél 9-tól a Szent Miklós általános iskola, 12 órától pedig a gimnázium végez Szent Liturgiát tanárainak és diákjainak.

 Áldott vasárnapot kívánunk minden kedves testvérünknek!