1. Holnaptól a nyári szünet és a szabadságolások miatt változik az egyházközségi iroda nyitvatartási rendje. Hétfőn, szerdán és pénteken délelőtt 9.00-től 12.00 óráig leszünk nyitva, kedden és csütörtökön pedig délután 15.00-től 17.00 óráig. Kisebb mindennapi ügyeket, mint Szent liturgia szándék felvételét, egyházfenntartás vagy más adomány befizetését minden nap reggel és este a liturgiák kezdetén vagy végén is elintézhetjük a sekrestyében Szegedi Katikánál.

2. A járványveszély enyhültével szeretnénk újra minden hónap elején fölkeresni ágyhoz kötött idős/beteg testvéreinket, hogy ők is rendszeresen járulhassanak szentségekhez. Sajnos a régiek közül jónéhányan már nincsenek közöttünk. Mindenkivel, akikkel van már kapcsolatunk, előzetesen egyeztetni fogjuk, hogy mikor kereshetjük fel őket. A kedves testvéreket pedig arra kérjük, hogy ha ilyen helyzetbe került, idős vagy beteg hozzátartozójuk van, aki szintén igényelné a rendszeres havi gyónást és áldozást, de a templomba már nem tud eljárni, pontos lakcímük és telefonszámuk megadásával jelezzék felénk a sekrestyében vagy az egyházközségi irodában.