1. Holnap kezdődik a húsvét előtti bűnbánati időszak, a Nagyböjt. A holnapi nap szigorú böjti nap, amelyen állati eredetű eledeleket sem vehetünk magunkhoz.

2. Nagyböjt szerdáin és péntekjein reggelente fél 7-től böjti reggeli zsolozsmát, este fél 6-tól pedig az előszenteltek liturgiáját végzünk. A Nagyböjt minden napja bűnbánati nap, de szerdákon és pénteki napokon az egészséges felnőtt embereknek 7-től 60 éves korig lehetőség szerint a húsos eledelek fogyasztását kerülniük kell.

3. Most, nagyböjt első péntekjén, az előszenteltek liturgiája végén előírás szerint kolliba áldást végzünk. Buzdítjuk a kedves testvéreket az áldott böjti idő jó felhasználására lelki megújulásunk és a megélt szeretetben való előhaladásunk érdekében.

Istentől megáldott vasárnapot kívánunk minden kedves testvérünknek!