1.  A jövő vasárnap a Szentlélek eljövetelének ünnepét tartjuk rendes vasárnapi liturgikus renddel. Kivéve, hogy az utrenyét már szombat este elvégezzük virrasztás keretében a vecsernye után, és vasárnap este a vecsernyét az előírt térdhajtási imádságokkal végezzük.
  1. Pünkösdhétfőn, a Szentháromság ünnepén a hétköznapi ünnepek rendje szerint végezzük a szertartásokat, reggel fél 7-kor, 10 órakor és este fél hatkor végzünk Szent liturgiát, 8.45-től utrenyét és az esti liturgia után vecsernyét.
  1. Pünkösdhétfőn, a délelőtti 10-es Szent Liturgiában tartjuk az idén egyházközségünkben az elsőáldozást Ignácz Gyula atya vezetésével, aki felkészítette erre a jeles alkalomra a kis jelölteket. Imádkozzuk értük, és osztozzunk örömükben!
  1. A jövő hét szombatja az idei év utolsó halottak szombatja. Bejegyzett halottainkért reggel 8 órától végezzük majd a hramotás liturgiát.
  1. Áldott vasárnapot kívánunk minden kedves testvérünknek!