1. Szeptember 8-án csütörtökön, az Istenszülő születésének ünnepét tartjuk. A szertartásokat a hétköznapra eső ünnepek rendje szerint végezzük.
  2. Szeptember 10-én szombaton egyházközségi gyalogos zarándoklatot szervezünk.  Reggel 5 órakor indulunk templomunkból, útközben Oroson (kb. 7 órakor) és Napkoron (kb. 9 órakor) is lehet majd csatlakozni. Szeretettel bátorítunk mindenkit a közös zarándoklatra.
  3. Ma, a 9 órakor kezdődő Liturgia után megszenteltük templomunk új harangját. Köszönjük a Kedves Testvérek adományait. Csütörtökön, az Istenszülő földi születésnapjának ünnepén fogják beemelni a toronyba.
  4. Ezen a napon minden Szent Liturgia végén megáldottuk az új tanévet elkezdő gyermekeinket, fiataljainkat, pedagógusainkat. Imádkozzunk értük, hogy lelkesen és sikeresen végezzék feladataikat, tanulmányaikat.