MEÖT szervezésében  un. Missziós nap volt Nyíregyházán. Templomunkban a 11-kor kezdődő Szent Liturgián Füsti-Molnár Szilveszter a sárospataki református teológia tanára tartotta az igehirdetést.

A Szent Miklós Általános iskola leendő elsősöknek szervez suli kóstolót és szüleiknek tájékoztató alkalmat az iskoláról. Részletek a bejáratnál kihelyezett plakáton olvashatóak.

Október hónapban, a hétköznapi esti liturgiák után Parakliszt, péntek este akatisztoszt végzünk.

Kedden délelőtt 10 órára baba-mama körben várjuk az érdeklődőket.

Csütörtökön a Simeon és Anna egyesület 13.00-tól csigacsinálásra várja a meglévő tagjait és az érdeklődőket.

Péntek este, 18.00 órától a gimnazistákat várjuk közös Akatisztosz imádságra a temploma, utána pedig a hittanterembe közös együttlétre.

Október 28-án egyházközségi vacsorát és bált szervezünk a Szent Miklós Általános iskolában. A belépőket az egyházközségi irodában lehet megvásárolni.