1. November 8-án, kedden Mihály és Gábor főangyalokat és a többi égi erőket ünnepeljük.
  2. Egyházközségünk novemberi programjairól készült egy naptár, melyet megtalálnak a Kedves Testvérek az újságos asztalon! A következő hét programjaiból egy kis ízelítő:
  3. Szerdán a Baba- mama Klub babatornát tart; csütörtökön a Simeon és Anna nyugdíjas Egyesület szervezésében Papp Katalin, a Nyíregyházi Egyetem docense „Egészséges életmód” címmel tart előadást; pénteken  ifi klub iránt-, szombaton pedig a ministrálás után érdeklődőket várjuk szeretettel a közösségi teremben.
  4. Vasárnap, november 13-án 15:00 órától „karácsonyi böjtre hangoló” találkozásra hívjuk a Kedves testvéreket: közös imádság, koszorúkészítés, beszélgetés, gyerekeknek játék. A koszorú elkészítése miatt kérjük, hogy mindenki jelezze részvételi szándékát a sekrestyében, vagy egyházközségünk email címén.
  5. Mindazok, akik szeretnének emailben egyházközségi hírlevelet kapni, kérjük email-címük megadásával jelentkezzenek Katánál, vagy küldjenek egy emailt a nyiregybelvaros@gmail.com címre.
  6. (9-es Liturgia után a templomban lesz az elsőáldozásra felkészítő hittan, a szülők a hittanteremben találkozhattak)