1.A karácsonyi böjt időszakában keddenként reggel 6 órától végzünk Szent Liturgiát, melynek végén szeretettel várunk mindenkit egy csésze teára és egy szerény reggelire.

2. Egyházközségünk programjai folytatódnak: Szerdán a Baba- mama Klub; csütörtökön a Simeon és Anna nyugdíjas Egyesület várja az érdeklődőket, péntek este újból TEA-ra várjuk a Kedves Testvéreket.

3.Jövő vasárnap a 11 órakor kezdődő Szent Liturgián tartjuk templombúcsúnkat. Az ünnepi szónok Dr. Keresztes Szilárd nyugalmazott püspök atya lesz. Buzdítunk mindenkit, hogy egy hét múlva a 11-es Szent Liturgián vegyen részt, hogy minél nagyobb számban tudjon ünnepelni közösségünk.

4.Szombaton délelőtt szeretnénk az ünnepre alaposan kitakarítani és feldíszíteni templomunkat. Szeretettel kérjük, hogy akinek ideje engedi csatlakozzon hozzánk ebben a munkában.

5.Áldott vasárnapot kívánunk Minden Kedves Testvérünknek!