• Parókiánk programjaira szeretettel várjuk a Testvéreket:
    • február 8-án, szerdán 10 órától Baba-Mama Klub lesz (Farsang)
    • február 9-én csütörtökön a Simeon és Anna Nyugdíjas Klub várja az érdeklődőket
    • február 10-én, pénteken este 7 órától az Ifi Klubba várjuk a fiatalokat.
  • Jövő héten szombaton, február 11-én, lesz az idei első hramotás szombat, megemlékezés halottjainkról. Minden halottak szombatján reggel 8 órakor végzünk Szent Liturgiát és panachidát elhunytjainkért. Aki szeretné, hogy imádkozzunk családja elhunytjaiért kérjük jelezze az egyházközség papjainál vagy Katikánál a sekrestyében.
  • Jézus ima találkozó lesz a Szent Atanáz Hittudományi Főiskola kápolnájában holnap, február 6-án hétfőn este 17 órától 19 óráig. Az imádságot Szabó Antal spirituális atya vezeti. Minden érdeklődőt szeretettel várnak!
  • Február 14-én este szeretettel várjuk a házas és jegyespárokat a közösségi terembe, ahol “A jó házasítás címmel” Dr. Lőrincz György borász és felesége Andrea tart borkóstolóval összekötött beszélgetést, hitvallást a házasságról, életről, áldásról. Az est limitált létszámú és regisztrációköteles. Jelentkezni az egyházközség papjainál lehet.