1. Március 29-én, szerdán 17.30-tól és március 31-én, pénteken Előszenteltek Liturgiáját végzünk a Székesegyházban.
  2. A Nagyböjt szerdáin és péntekjein reggel 6:30-tól nagyböjti utrenyét végzünk.
  3. Április 1-jén, szombaton 8 órától kérjük és várjuk a segítő kezeket a Húsvét előtti templomtakarításhoz.
  4. Április 1-jén, szombaton 14 órától Városi Keresztútra hívja a nyíregyházi keresztényeket a római katolikus plébánia. A keresztút a Vasgyár utcai Seregély István Papi Otthon kápolnájából indul.
  5. Április 2-án, Virágvasárnap mindegyik Szt. Liturgia végén végzünk barkaszentelést.
  6. A nagyheti és húsvéti szertartások időpontjai a hirdetőtáblákon és online felületeinken is megtalálhatóak.
  7. Parókiánk programjai a héten:
    • március 29-én, szerdán 10 órától Baba-Mama Klub
    • március 30-án, csütörtökön 15 órától Simeon és Anna Nyugdíjas Egyesület
  8. Köszönjük az adományokat, amelyet a szentföldi keresztények megsegítésére ajánlunk fel.