1. Jézus ima találkozó lesz, a Szent Atanáz Hittudományi Főiskola kápolnájában holnap, május 8-án hétfőn este 17 órától 19 óráig. Az imádságot Szabó Antal spirituális atya vezeti. Minden érdeklődőt szeretettel várnak!
  2. Május több estéjén is Parakliszt végzünk 18.15-től, amelyen különböző szándékokért imádkozunk:
    1. május 8-én, hétfőn a gyermeket varókért,
    1. május 9-én, kedden a magányosokért
    1. május 11-én, csütörtökön Egyházközségünkért
  3. Május 12-én, pénteken 18.15-től Akathisztoszt imádkozunk.
  4. Programjaink a héten:
    • május 10-én, szerdán Baba-Mama Klub lesz 10 órától
    • május 11-én, csütörtökön 13 órától csigacsinálásra várja a Simeon és Anna Nyugdíjas Egyesület az érdeklődőket.
    • május 12-én, pénteken 19 órától Ifi Körbe várjuk a fiatalokat
  5. Május 14-én, vasárnap 9 órakor Elsőáldozást ünneplünk. Imádkozzunk az Eukarisztiában először részesülő gyermekekért és családjukért!
  6. Május 20-án, szombaton Egyházmegyei Búcsú lesz Máriapócson. Szeretettel buzdítunk mindenkit az Egyházmegyénk nagy családi ünnepén való részvételre.
    • Program:    10 órától Paraklisz
    • 11 órától Szent Liturgia, az ünnepi szónok S.E.R. Michael Wallace Banach apostoli nuncius
    • Szent Liturgia után egyházmegyei intézmények műsorai.