• Május utolsó napjain is folytatjuk a Paraklisz végzését:
  • május 30-án, kedden a nevelőszülőkért
  • május 31-én, szerdán Egyházközségünkért imádkozunk.
 • Pünkösd ünnepének körében vagyunk június 3., szombattal bezárólag,  ez az időszak szabad hét, egész héten felmentés van a böjt alól.
 • Programjaink a héten:
  • május 31-én, szerdán 10 órától Baba-Mama Klub
  • június 1-jén, csütörtökön 15 órától Simeon és Anna Nyugdíjas Egyesület várja az érdeklődőket.
 • Luis Marín de San Martín püspök atyának, a püspöki szinódus egyik altitkárának kezdeményezése nyomán Magyarországon a két nemzeti kegyhelyen, Mártaverebély-Szentkúton és Máriapócson május 31-én imaalkalmat tartanak a szinódus sikeréért, valamint azért, hogy hálát adjanak a szinódusi folyamat eddig elért eredményeiért. Tervezett program Máriapócson: 15 órától lorettoi litániát végez Palánki Ferenc püspök atya, a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye főpásztora, a szertartás szónoka. Majd tanúságtétel következik.16 órától Parakliszt végez Szocska A. Ábel püspök atya, a Nyíregyházi Egyházmegye főpásztora, aki elmélkedést mond. A szertartást követően szintén tanúságtételt hallgathatnak meg.

Mindenkit hívunk és várunk május 31-én 15 órára, Máriapócsra!