1.Szeretettel várjuk azoknak a gyerekeknek a jelentkezését, akik legkésőbb tavasszal betöltik a tizedik életévüket és szeretnének  szentáldozáshoz járulni. Jelentkezési lapot a hátsó asztalról lehet elvenni. Az elsőáldozásra való felkészítés menetéről, módjáról október 8-án a kilenckor kezdődő liturgia után tartunk tájékoztatót, megbeszélést.

2. A Nyíregyházi Görögkatolikus Egyetemi Lelkészség szeretettel várja az egyetemistákat és a fiatal felnőtteket október 4-i első találkozásukra, melyet egyházközségünk közösségi termében tartanak 19:30 órai kezdettel. Érdeklődni Orosz István egyetemi lelkész atyánál lehet.

3. Szeptember 29-én pénteken a Szent Atanáz Hittudományi Főiskola megnyitja kapuit a Kutatók Éjszakája című program keretében. Az érdekes előadások regisztrációhoz kötöttek, de egy nyitott udvar keretében kísérő programokkal is készülünk erre a napra. Szeretettel hívnak minden Kedves Érdeklődőt.