Október 25-én, szerdán 19.30-kor az egyetemistákat, fiatal felnőtteket várja az Egyetemi Lelkészség a közösségi terembe.

Október 26-án, csütörtökön 19.30-kor felnőtt katekézisre várjuk mindazokat, akik szeretnék hitünk ismeretét elmélyíteni. A találkozásinak témája a tíz parancsolat mélyebb megértése és megismerése.

Október 28-án, szombaton Boldog Romzsa Tódor püspök atyánk ünnepéhez közeledve hívjuk szeretettel a kárpátaljaiakat, Kárpátaljáról elszármazottokat a 17.30-kor kezdődő Szent Liturgiára. A Szent Liturgia előtt pannachidát végzünk  elhunyt szeretteinkért. A Szent Liturgia után pedig ismerkedésre, beszélgetésre várjuk a résztvevőket a közösségi terembe.

Aki szeretné, hogy november 1-jén név szerint is megemlékezzünk elhunyt szeretteiről az esti Szent Liturgiában, kérjük iratkozzon fel Katikánál, vagy a hét folyamán az egyházközségi irodában az atyáknál.