1. A vasárnapi perselyadományokat a Magyar Katolikus Püspöki Kar felhívására a Karitász javára ajánljuk fel.
  2. November 21-én, kedden az Istenszülő templomba vezetésének ünnepét tartjuk. Új hétköznapi ünnepi rend szerint 6.45-kor kezdődik a kora reggeli Szent Liturgia. Illetve ezentúl minden hétköznapi kora reggeli Szent Liturgia legyen akár ünnep akár köznap 6.45-kor kezdődik. A másik két hétköznapi ünnepi  Szent Liturgia változatlanul 9 órakor és 17.30-kor kezdődik.
  3. A karácsonyi böjtben idén is hetente egy alkalommal reggel 6 órakor Szent Liturgiára és közös reggelire várjuk a Testvéreket. Ezen a héten november 22-én, szerdán kezdődik 6 órakor a Szent Liturgia.
  4. November 22-én, szerdán az Egyetemi Lelkészség várja 19.30-kor az egyetemistákat, fiatal felnőtteket.
  5. November 23-án, csütörtökön 18.30-tól felnőtt hittan lesz a közösségi termünkben.
  6. November 24-én, pénteken 16 órától várjuk az érdeklődőket a Székesegyházi Kórus próbájára. 19 órától pedig az Ifi Körbe várjuk a fiatalokat.
  7. November 24-én a Szent Atanáz Görögkatolikus Hittudományi Főiskola 10 órai kezdettel nyílt napot rendez a színes felsőfokú képzési lehetőségek iránt érdeklődőknek. Illetve november 24-25-én a Szeminárium is nyílt napot tart a 16 év feletti érdeklődő fiatalemberek számára.