1. A karácsonyi böjtben idén is hetente egy alkalommal reggel 6 órakor Szent Liturgiára és közös reggelire várjuk a Testvéreket. Ezen a héten november 28-án, kedden kezdődik 6 órakor a Szent Liturgia.
  2. November 30-án, csütörtökön Szent András apostol ünnepén 18.30-tól a Szent András Férfikörbe várjuk férfi társainkat.
  3. December 1-jén, pénteken 16 órától várjuk az érdeklődőket a Székesegyházi Kórus próbájára.
  4. December 9-én, szombaton 10.30-kor kezdődő Szent Liturgián ünnepeljük megújult székesegyházunk szentelését. Az ünnepi Szent Liturgia után a Szent Miklós Udvarává alakult templom udvarra várunk mindenkit szeretetvendégségre. Ezen a napon Szent Anna csodálatos foganása ünnepén a szentelési ünnepen kívül 6.45-kor és 17.30-kor lesz Szent Liturgia.