1. Január 20-án, szombaton újra Görögbál a Continental Arenában (Buszacsában). 18.00-kor kapunyitás, 18.30-kor vecsernye, 19.30-kor nyitó tánc majd zene és tánc egészen hajnal 3-ig, amelyet csak a 23.00-kor kezdődő tombola  szakít meg kis időre. Jegyet a helyszínen is lehet vásárolni,  de akkor a szervezők már nem tudnak asztalnál helyet biztosítani. Ezért buzdítunk mindenkit, aki szeretne az egyházközség asztalánál helyét foglalni, hogy január 17. 12 óráig jelezze részvételi szándékát a parókia papjainál vagy Katikánál.
  2. 2. Január 21-én, vasárnap kezdődik az ökumenikus imahét. A keresztény felekezetek egy héten át tartó közös imádságának nyitó alkalma városunkban az evangélikus templomban lesz 17.30-kor kezdőden. Székesegyházunk szerdán és csütörtökön este ad helyet a közös imádságnak. Az imahét alkalmainak helyszíneiről és szolgálattevőinek beosztásáról hirdetőtábláinkról és online felületeinkről lehet tájékozódni.