1. Február 5-én, hétfőn Jézus ima találkozó lesz a Főiskola kápolnájában 17-től 19 óráig. Szeretettel várják az érdeklődőket.
  2. Február 10-én, szombaton 9 órától délig várják egyházközségünk hitoktatói az óvodás és általános iskolás gyereket játékos foglalkozásra.
  3. Gyönyörűen megújult Székesegyházunkban az Istentiszteletek végzésének méltóságát hangsúlyozzák  a liturgikus terítők is. Nagyböjt közeledtével szeretnénk egy új, böjti színű ruházatba öltöztetni templomunkat. Aki ebben a megújulási folyamatban szívesen venne részt, megteheti adományával személyesen az egyházközség papjainál, vagy Katikánál, illetve bedobhatja a perselyekbe, vagy bankkártyával a digitális hirdetőtáblánál elhelyezett e-perselynél.
  4. Akinek van otthon lévő idős, vagy beteg rokona, ismerőse, és szeretné, hogy minden hónap első péntekén meglátogassuk, kérjük jelezze közösségünk bármelyik papjánál, hiszen régi hagyományaink szerint minden hónap első péntekén szívesen látogatjuk meg Őket.