1. Nagyböjt szerdáin és péntekjein reggel 6.30-kor Reggeli Istentiszteletet végzünk, este fél 6-kor pedig Előszenteltek Liturgiáját.
  2. Jézus ima találkozó lesz Nyíregyházán, március 4-én, hétfőn este 17 órától 19 óráig, a Főiskola kápolnájában. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
  3. Március 9-én, szombaton reggel 8 órától Szent Liturgiát és hramotát végzünk elhunyt szeretteinkért.
  4. Március 9-én, szombaton 10 órától 12 óráig várják egyházközségünk hitoktatói az óvodás és általános iskolás gyereket játékos foglalkozásra.
  5. Jövő hétvégén a görögkatolikus Szeminárium ad otthon az országos papnövendék találkozónak. Ennek kiemelkedő eseménye a közös püspöki Szent Liturgia, mely szombaton 12:30 órakor lesz székesegyházunkban. Szeretettel várják a közös ünneplésre a Kedves Testvéreket is!