1. Nagyböjt utolsó hetének szerdáin és péntekjein is reggel 6.30-kor Reggeli Istentiszteletet végzünk, este 17.30-kor pedig Előszenteltek Liturgiáját.
  2. Március 20-án, szerdán az Előszenteltek Liturgiája után egyetemi hittan lesz a közösségi teremben.
  3. Március 23-án, szombaton reggel 9 órára a templom takarítására és ünnepi előkészítésére hívjuk egyházközösségünk tagjait.
  4. Március 23-án, szombaton 14.00-kor kezdődik a Városi Keresztút a Vasgyár-utcai Szent Antal kápolnánál.
  5. Március 24-án, virágvasárnap a 9.00-kor kezdő Szent Liturgia és barkaszentlés után a megszépült közösségi terem megáldásával és közös kávézással folytatjuk a virágvasárnapi ünneplést.
  6. Egyházunk a hat hétig tartó nagyböjt és a nagyhét idején a bűnbánatban, a lelki gyógyulásban igyekszik segíteni bennünket, hogy Húsvétot, a feltámadás ünnepét megtisztult lélekkel ünnepelhessük. Szeretettel buzdítjuk a testvéreket, hogy éljenek a gyónás lehetőségével az előttünk álló böjti időszakban és a nagyhéten.