1. Nagyhétfőn, Örömhírvétel ünnepe lesz, reggel nem lesz Szent Liturgia, a reggeli istentiszteletet fogjuk imádkozni. 17:30-tól pedig Nagy Alkonyati Istentiszteletet végzünk Aranyszájú Szent János Liturgiájával.
  2. Nagykedden és nagyszerdán az előszenteltek liturgiájában a húsvéti felkészüléshez kapunk lelki táplálékot. Ezeken az estéken a szentgyónás elvégzéséhez is több pap fog rendelkezésre állni.
  3. A nagyheti és húsvéti szertartások rendjéről készült nyomtatvány elvihető az újságos asztalról és megtalálható az egyházközség online felületein és a hirdetőkön egyaránt. Miden szertartás alatt lehetőség van a Szentgyónásra.
  4. A szentsír melletti virrasztásra, imádkozásra szeretettel várjuk a jelentkezőket. Feliratkozni névvel és telefonszámmal a sekrestyében lehet.
  5. Áldott készületet!