1. Április 23-án, kedden Szent György nagyvértanú ünnepén a hétköznapi ünnepi rend szerint lesznek szertartások székesegyházunkban. (Szent Liturgia 6.45-kor, utrenye 7.30-kor, Szent Liturgia 9.00-kor és 17.30-kor, majd vecsernye)
  2. Április 24-én, szerdán Az Ötvened közepét ünnepeljük. Szertartásainkat hétköznapi rend szerint tartjuk. Az Élet győzelmének ünnepe a Húsvét, és a éltető Lélek ajándékozásának ünnepe a Pünkösd közötti idő felénél ünnepeljük, hogy Krisztus az élet teljességére tanít minket.
  3. Április 28-án, vasárnap 9 órakor Elsőáldozást ünneplünk. Imádkozzunk az Eukarisztiában először részesülő gyermekekért és családjukért!
  4. Április 28-án, vasárnap a 17.30-kor kezdődő Szent Liturgián és az azt követő vecsernyén is a Szent Atanáz Kórus végzi az énekes szolgálatot székesegyházunkban.
  5. Május 1-jén, szerdán hálaadó zarándoklatra indulunk Máriapócsra. Hálát adunk templomunk és környezetének megszépüléséért. A gyalogosan és autóval útnak indulókat is szeretettel várjuk.