1. Ma, a 17.30-kor kezdődő Szent Liturgia után a pünkösdi térdhajtási imákkal végezzük a Nagy Vecsernyét.
  2. Holnap, pünkösdhétfőn a 11.00 órakor kezdődő Szent Liturgia végén körmenetet tartunk.
  3. Az előttünk álló héten kedden és szerdán este Parakliszt, csütörtökön este Vecsernyét, pénteken este pedig Akathisztoszt imádkozunk a 17.30-kor kezdődő Szent Liturgia végén.
  4. Május 24-én, pénteken este 19.00-tól Ifjúsági Imaestre hívjuk a fiatalokat Máriapócsra. A résztvevőknek lehetőségük van a helyszínen aludni és másnap csatlakozni az Egyházmegyei Zarándoklat további programjaihoz. A program jelentkezéshez kötött.
  5. Május 25-én, szombaton Egyházmegyei Zarándoklatunk lesz Máriapócson:
  • 9 órától Parakliszt imádkozunk
  • 10 órától Szent Liturgia lesz, amelyen Kocsis Fülöp metropolita szónokol.
  • ezután Ábel püspök atya megáldja a családokat, az egyházmegyei intézmények sátrai várják az érdeklődőket és a színpadon is folytatódnak a programok.
  • A zarándoklat mottója EGYÜTT Isten családjában, az Egyházban. Töltsük EGYÜTT ezt a napot is!