1.Augusztus 15-én, csütörtökön Az Istenszülő elszenderülése (Nagyboldogasszony) ünnepét tartjuk. A délutáni kerékpárverseny lezárásai miatt templomunkban csak délelőtt lesznek szertartások.

szerda:

18.15-től Nagy alkonyati istentisztelet lítiával

csütörtök:

6.45 Szent Liturgia

7.45 Reggeli istentisztelet

9.00 Szent Liturgia

17.30 NEM lesz Szent Liturgia.

Ha valaki csak a délutáni Liturgián tudna részt venni, szeretettel ajánljuk a Jósavársi közösség Liturgiáját, mely ugyan úgy 17:30 órakor kezdődik.

2. Augusztus 15-én 20 órától jótékonysági Cantemus koncert lesz a Magyarok Nagyasszonya Társszékesegyházban. A befolyt összeget a kárpátaljai oktatás és nevelés céljaira továbbítják majd.

3. Egyházmegyénk egész napos családi programot szervez a leveleki strandon augusztus 24-én. A részletes programról készült plakátot megtalálják a hirdetőtáblákon és az online felületeken.