1. Szeretettel várjuk azoknak a gyerekeknek a jelentkezését, akik legkésőbb tavasszal betöltik a tizedik életévüket és szeretnének  szentáldozáshoz járulni. Jelentkezési lapot a hátsó asztalról lehet elvenni. Az elsőáldozásra való felkészítés menetéről, módjáról október 13-án a kilenckor kezdődő Liturgia után tartunk tájékoztatót, megbeszélést.
  2. Október 1-jén, az Istenszülő oltalmának ünnepnapján a szertartásokat a hétközanpi ünnepi rend szerint végezzük:

6:45 Szent Liturgia utána utrenye

9:00 Szent Liturgia

17:30 Szent Liturgia, utána vecsernye

• Jövő heti programjaink:

Október 2. szerda: 10:00 Baba – mama Klub

Október 3. csütörtök: délután a Simeon és Anna Nyugdíja Egyesület heti találkozója; 18:30 Szent András Kör

Október 5. szombat: Máriapócsi zarándoklat. Indulás reggel 6 órakor a székesegyházból. Csatlakozási lehetőségek: Kb. 7.00 Oros, görögkatolikus templom, Kb. 9.00 Napkor görögkatolikus templom. Készüljünk közösen a 2025-ös jubileumi évre, legyünk a remény zarándokai! Szeretettel ajánljuk októberi programjainkat, amelyek felől a hirdetőtábláról és online felületeinkről is tájékozódhatnak.